O nas - LCL UK Ltd.
Home Copyright LCL UK Ltd. 2015 All rights reserved.
DRODZY KLIENCI WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

O LCL UK Ltd.

Firma została założona przez ludzi, którzy mają ponad 20 lat doświadczenia w  logistyce

i dystrybucji żywności mrożonej, jak również szeroką wiedzę o rynku i potrzebach klientów. Łącząc te rzeczy razem jesteśmy w stanie stworzyć solidną relację z klientem, opartą na zaufaniu i rzetelności naszych usług. Każdego dnia z powodzeniem dostarczamy mrożonki do setek sklepów.

Dystrybucja żywności mrożonej

Nasza logistyka oparta jest na magazynie w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu posiadamy  

na stanie magazynowym towar towary czas z naszej oferty, dlatego czas realizacji jest tak krótki, a my możemy zaoferować tak wiele żywności mrożonej. Niemniej jednak, jeśli potrzebujesz specjalnego rodzaju polsko mrożonki, skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ich uzyskania. Do transportu żywności, używamy socjalistyczny pojazdów, które są w stanie utrzymać -18 temperatura, więc w każdym momencie łańcucha chłodniczego jest prowadzony.

Nasz misja Nasza misja Chcemy zaoferować  Państwu najlepsze produkty mrożone, i spełniać wszelkie potrzeby klientów. Nasza wizja System dystrybucji, który działa szybciej  i bardziej elastyczne, aby można było  złożyć zamówienie zawsze i wszędzie,  Wystarczy że odwiedzisz naszą stronę internetową zamówisz on-line. O nas AboutUs